פשבר – כרטיסים להצגות
בנק הפועלים
כניסת חברים

הזמנת כרטיסים מהירה

preloader
preloader
הזמנה

דודו טסה אקוסטי

דודו טסה אקוסטי
 
 
 
 
דודו טסה מהיוצרים והאמנים החשובים במוסיקה הישראלית,
האיש שלא עומד במקום ומקפיד כל הזמן לחפש את הדבר שהוא טרם עשה, עושה זאת שוב.                                         
והפעם במופע אקוסטי חדש, קרוב במיוחד!
לאחר שכבש את הבארבי עם במת 360, בשתי הופעות סולדאאוט רצופות ופרגון גדול מהקהל, יוצא דודו טסה בסיבוב אקוסטי ברחבי הארץ.
זה אולי יישמע מפתיע, אבל ב-20 שנות הקריירה הכל כך מגוונת ועשירה, דודו טרם העלה מופע אקוסטי.
לראשונה בקריירה הוא מחליט ״להתפשט״ מהחשמל, ניפרד לרגע מהגיטרה החשמלית הצמודה וחוזר לגיטרות האקוסטיות ,יחד איתן ועם הרכב אקוסטי משובח ומיוחד להופעה זו , יוצא דודו למסע אקוסטי במופע חדש ,הכולל שירים שבד"כ הוא לא מבצע בהופעות רגילות , לצד השירים הגדולים שלו  שיקבלו עיבודים מיוחדים לערב זה.

מן העיתונות:
"השירים של טסה הפכו כבר מזמן להמנונים, והוא הוכיח שהם עובדים בכל דרך ובכל מקום. על במה גדולה באמפי שוני או על אחת קטנה במרכז מועדון הבארבי כשהקהל מקיף אותו באהבה והוא משיב להם מעומק ליבו....  כשטסה עבר לכיסא, אסף את הגיטרה לחיקו ושר את שיריו המרגשים כמו "איזה יום" הנוכחים הצטרפו בשירה עוצמתית, משל היו בטיפול קבוצתי עם האמן..." (רז גרוס , ynet.)
****
"לראשונה, כשהוא לא מצויד בחשמלית, דודו טסה מאפשר לשקט לחדור את עורו. הוא לובש עומק חדש ושירה מדויקת, מה שמוליד קסם חדש אצל טסה. עורו כמו מחליף צבעים וצורות, ויש בזה יופי של ממש, של התחדשות עמוסה בהשראה. כך הוא נותר, איתן עם האמת שלו, מסקרן את הקהל ומצמיא אותו לעוד ועוד פיסות מנפשו". ( חן זמיר, מגזין רעש)
   ****
"הקהל בבארבי הדחוס רצה עוד. 24 שירים לא הספיקו לו.
זה היה סיום מרטיט לאחת ההופעות הטובות של טסה, שאני זוכר. הופעת אנפלאגד הראשונה שטסה עושה ב-20 שנות הקריירה הכל כך מגוונת ועשירה שלו. זה הגיע בזמן, בעיתוי הנכון". (יוסי חרסונסקי)
****
"הפשטות שבמורכבות. השירים שלו, שיודעים לתת את המילה הנכונה בזמן הנכון, זכו לטאצ' הנכון שמחייבת אינטימיות כזו, והקהל מצדו עטף אותו באהבה ונסחף איתו". (שחר אמאנו, אתר הכותל)
****
"דודו טסה לקח את השירים המוכרים, הן מאלבומי הסולו שלו והן מהחומרים שהפכו כל כך אהובים של הכוויתים ויצק בהם צלילים רכים, חמים ויותר אינטימיים, כאלו היוצאים מתוך הנשמה ונכנסים אל מאות הנשמות שהקיפוה אמש" .(יובל אראל)


הלהקה:  ניר מימון – בס, אריאל קסיס -קאנון, ישי אפטרמן - כלי הקשה, נועה איילי – צ׳לו

צילום: דודי חסון

*מופע ישיבה*
* המחירים כוללים עמלת מכירה
** מקומות נגישים לנכים ניתן לרכוש בטלפון 03-5745005
*** אם הנך חבר מועדון, יש לבחור ב"כניסת חברים" בראש העמוד מצד שמאל
מחזיקי כרטיס פועלים נהנים מהנחה נוספת של 2% במעמד החיוב

חיפוש חופשי

חיפוש

מה עושים?